Nafukovací postel v našem světě

Medvědi se ukládají k spánku ve svých brlozích. Ptáci spí ve svých hnízdech. Květiny se na noc uzavírají a tak také spí. Člověk spí zase ve své posteli. Všimněte si,prosím, slova ve SVÉ, tedy zdůrazňuji, jeho vlastní posteli. V dnešním uspěchaném světě není možné spát každý den ve vlastní posteli a to nemluvím o dovolené, kdy svou postel člověk opouští dobrovolně.

30. 11. -0001
Číst více
Cviky na velké trampolíně
Když jsem se dozvěděla, že budu psát na téma cvičení a trampolína, rozhodla jsem se na toto téma přivzdělat u odborníků a studovala jsem i skripta jedné nejmenované univerzity.
K mému úžasu jsem se dozvěděla, že vše co jsem doposud o skákání či skocích na trampolíně.....
30. 11. -0001
Číst více
Jak na zahradní bazény?
Důvodů proč si pořídit vlastní zahradní bazén bychom našli hned několik. Jedním z nich může být tradice. Lidstvo již od pradávna rádo využívalo rozličných lázní, ať už to byly lázně starého Říma, kde se pěstovali různé činnosti od sportovních a zábavních po relaxační nebo třeba velice tradiční rituální židovská lázeň zvaná Mikve, která musela......
30. 11. -0001
Číst více
Sen o zahradním altánu
Již jako malá holka jsem si vždy přála mít na zahradě vlastní altán.Coby náruživý čtenář jsem si představovala,jak sedím v altánu, který je celý porostlý všemi možnými druhy popínavých květin a já sedím uprostřed zabořená v houpacím křesle s rozhledem do všech světových stran a čtu a nasávám vůně zahrady. Prostě sen a musím říct, že se ten můj sen o altánu od těch dob příliš nezměnil. Relaxovat člověk potřebuje jak v mládí, tak ve stáří. Vlastně to nebyl altán, ale spíše pergola o které jsem snila.
30. 11. -0001
Číst více
Mám loďku náram, náram…..
Nevíte si rady jakou si pořídit na léto loď, lodičku, pramici, kajak nebo člun. Zkuste shlédnout nabídku nafukovacích člunů.Nafukovací čluny mají na našem trhu široké zastoupení. Není divu neboť jejich oblíbenost rok od roku stoupá. Nedávno jsem zrovna četl zajímavý názor jednoho rybáře, kterého se ptali zda si myslí, že rybářů spíše ubývá nebo přibývá. Řekl, že jich enormně přibylo a to díky možnosti se rychle přesunout z bodu A do bodu B. Jak každý ví, všichni rybáři mají poměrně početné nádobíčko a jsou dávnou pryč doby kdy brázdili vody na pramici. Dnes se hojně využívají právě nafukovací čluny, které Vám umožní člun během 10 minut nafouknout i sfouknout . A můžete vyrazit jinam pokud Vám to na vašem oblíbeném místě zrovna nebere.
30. 11. -0001
Číst více
Písková filtrace
Pokud přemýšlíte o tom jak zlepšit v létě kvalitu vody ve vašem bazénu. Tak vám vřele doporučuji zakoupení pískové filtrace. Co vše písková filtrace zajišťuje? Písková filtrace vám připraví nejen čistou a průzračnou vodu, ale pomáhá i optimálnímu udržení hodnoty ph vaší vody. Principem pískové filtrace je hnání vody přes pískovou náplň, kterou tvoří speciální filtrační písek zachycující nečistoty. 
30. 11. -0001
Číst více
Trampolíny pro zdraví

Myslím, že každý kdo spatří trampolínu, dostane chuť zkusit si jen tak nezávazně zaskákat. Každý člověk bez rozdílu ať se jedná o dítě nebo dospělého a půjdu dál, ať se jedná o dospělého štíhlého nebo korpulentní dámu či pupkatého pána.
Proč: Pohyb na ní vyvolává v člověku pocit svobody a volnosti. Člověk může na chvilku zažít pocit letu do výšky aniž by se mu udělalo zle od žaludku. Trampolíny přinášejí zkrátka naprostý stav beztíže po kterém tak často toužíme.

30. 11. -0001
Číst více

Témata blogu

Oblíbené