Jak správně udržovat bazén čistý
Máte bazén? Potom víte, že slouží nejenom k zábavě, ale musí být spojený také s nezbytnou péčí. A jak udržovat vodu vždy dokonale čistou? Prvním krokem je nutnost odstraňování jakýchkoliv pevných nečistot. Nejprve je třeba odstranit je z vodní hladiny a dále je třeba vysávat dno, kde se mohou také usazovat.
28. 06. 2017
Číst více
5 rozdílů mezi normální a nafukovací vířivkou
Vířivka je dnes součástí nejenom wellness center, jelikož může být ni běžnou součástí našich domovů. Existují dva typy. A to vířivka klasická a také nafukovací. Jaké jsou hlavní rozdíly? Pojďme se na ně podívat.
20. 06. 2017
Číst více
Jakou vodní zábavu děti zbožňují?
Děti milují vodu. O tom není pochyb. Jakou vodní zábavu milují a jak jim ji můžete zajistit i vy? Pokud se podíváte na několik našich konkrétních tipů, budete mít jistotu toho, že rozhodně nelze šlápnout vedle. Přesvědčte se o tom i vy sami.
11. 06. 2017
Číst více
Detaily, které z obyčejné párty udělají legendární
Milujete párty? Potom nic nebrání tomu, abyste jednu takovou uspořádali třeba i u vás doma. A jak na to? Ideálně na vaší zahradě, která je pro vás a vaše přátele jako stvořená. A na co nezapomenout, aby právě vaše párty byla doslova legendární. Přinášíme vám tipy, se kterými rozhodně nešlápnete vedle.
04. 06. 2017
Číst více

Témata blogu

Oblíbené