Nejlepší relax doma? Nafukovací vířivka
Nechcete se vám vyhazovat za návštěvu wellness center a přece jenom si doma chcete užít dokonalé relaxace? Pokud je tomu skutečně tak, potom pamatujte na to, že dobro volbou pro vás může být nafukovací vířivka. Pokud se o ni zajímáte, podívejte se s námi na její hlavní přednosti.
30. 04. 2018
Číst více
Průvodce výběrem nadzemního bazénu
Nadzemní bazény stále patří na českých zahradách mezi nejoblíbenější varianty letního koupání. A není divu, jejich koupě vás nezruinuje a jejich montáž hravě zvládne opravdu každý.
26. 04. 2018
Číst více
Tajemství křišťálově čistých a vyhřátých bazénů odhaleno
Říkáte si, jak to ten soused dělá, že je voda v jeho venkovním bazénu stále tak průzračná? Pak jste tu dnes správně. V dnešním článku se totiž bazénům podíváme na zoubek a odhalíme všechny vychytávky a kouzla, která se skrývají za dokonale čistým bazénem. Takovým, který vám budou závidět i celebrity na Floridě.
24. 04. 2018
Číst více
Zdravé recepty na gril
Grilování může být jednou z chutných, ale i zdravých příprav různorodých pokrmů. Ideální je, pokud je použitý elektrický gril, nebo gril plynový. Co není příliš doporučováno, to je gril na dřevěné uhlí, jelikož vlivem odkapávání tuku mohou vznikat různé karcinogenní látky.
22. 04. 2018
Číst více
Vyjeďte rybařit v nafukovacím člunu
Milujete rybaření? Potom pamatujte na to, že nemusí být nutně spojeno jenom s tím, že budete se svým prutem sedět na břehu. Současné možnosti rybaření jsou spojeny hlavně s tím, že budete moci vyjet doslova na jakékoliv místo, které se na vodní ploše nachází.
12. 04. 2018
Číst více

Témata blogu

Oblíbené