Jsou vaše děti v trampolíně v bezpečí?

Plánujete koupit trampolínu, ale obáváte se toho, že vaše děti nebudou při skákání v bezpečí? Tyto starosti můžete hodit za hlavu. Podívejte se s námi na několik tipů, podle kterých snadno poznáte, že kupujete trampolínu skutečně kvalitní, která vás v žádném ohledu nezklame.

24. 06. 2018
Číst více
Léto se blíží, vybavte se luxusním lehátkem na vodu

Milujete léto hlavně proto, že si budete moci užít vodních radovánek? Pokud ano, nezapomínejte také na to, co u vody nesmí chybět. Tedy konkrétně pokud si dané odpoledne chcete dokonale užít. Je to určitě lehátko na vodu, bez kterého se nikdo neobejde.

14. 06. 2018
Číst více
Holdujete spaní pod širákem? Zůstaňte v teple

Milujete kempování? Pokud ano, nemusíte vždy vyrážet jenom s karavanem, nebo se stanem. To pravé dobrodružství můžete zažít hlavně ve chvíli, kdy se rozhodnete spát takzvaně pod škrkáme. Tedy bez přístřešku, jenom pod noční oblohou.

08. 06. 2018
Číst více
Zdravotní přínosy vířivé vany

Chcete prospět vašemu zdraví? Pokud ano, může k tomu hravě docházet i u vás doma. Stačí jenom vědět, jak na to. Hitem posledních let jsou vířivé vany. Ty přinášejí ve spojení s lidským zdravím celou řadu pozitiv. Pokud se podíváme konkrétněji, určitě nesmíme zapomenout na jistotu celkové relaxace.

04. 06. 2018
Číst více

Témata blogu

Oblíbené