S větrem o závod na odrážedle

To, že děti ještě neumí jezdit na kole, a že na to jsou ještě malé, to neznamená, že by snad musely chodit pěšky. To rozhodně ne. Využívat totiž mohou jiného dopravního prostředku, který je s ohledem na věk a schopnosti dítěte podstatně lepší. Je to takzvané odrážedlo... 

30. 09. 2018
Číst více
Kočárek pro každou mladou slečnu
Jaké hračky jsou oblíbené v podstatě u všech kluků stoprocentně se jedná o auta. A jaké hračky jsou oblíbené u všech malých slečen? I zde je odpověď velmi jednoduchá. Jsou to kočárky. Pokud doma malou slečnu máte, a ona svůj kočárek stále ještě nemá, myslete na to, že je to velká chyba. Je třeba jí její první co nejdříve pořídit.
25. 09. 2018
Číst více
Hračky ze dřeva, klasika našich babiček i dnešních dětí

Mnohým lidem se může zdát, že současný sortiment hraček je spojený primárně s materiálem, kterým je plast. Rozhodně tomu tak není, jelikož do popředí se dostává i ten, který byl klasikou v minulosti. V době našich babiček. A tím je dřevo. A jsou to právě dřevěné hračky, které se dostávají na výsluní.

18. 09. 2018
Číst více
Závodníkem s vlastní autodráhou
Nejenom, že mnoho kluků miluje každodenní hru s autíčky. Mnoho z nich také zcela pochopitelně touží po tom, že se stanou závodníky. Není to jenom sen spojený se současnou generací, jelikož dané sny měl v dětském věku každý chlapec. Pokud je na tom váš syn úplně stejně, je možné mu tento sen splnit. Sice lehce zprostředkovaně, ale možné to skutečně je. Stačí pořídit hračky, kterou jsou autodráhy. Ta je spolu s autíčky jasnou stálicí, která dokáže zprostředkovaně splnit sen o závodění. Dost možná ho plnila i vám – když zavzpomínáte, určitě jste doma také jednu autodráhu měli.
13. 09. 2018
Číst více
Nesmrtelné kouzlo autíček

Když bychom měli vytvořit seznam hraček, které mají určité kouzlo a jsou tolik oblíbené, musíme říci, že se sem řadí primárně autíčka. Ta jsou doslova nesmrtelná. Stačí zavzpomínat na vaše dětská léta a jistě potvrdíte, že jste několik autíček měli a hráli jste si s nimi. A to stejné vaši otcové, stejně jako jejich otcové. Pro malé kluky jde o hračku, bez které nemohou být.

09. 09. 2018
Číst více
Hračky, nezbytnosti každého dětství
Bez čeho se zaručeně neobejde žádné dítě? Stačí zavzpomínat na dobu svého mládí a bude vám to celkem jasné. Jsou to pochopitelně hračky. Ty by měly být součástí dětského života v podstatě od útlého věku, kdy jsou pověšené nad postýlkou a v kočárku, až do doby, kdy dítě vyroste.
03. 09. 2018
Číst více

Témata blogu

Oblíbené