Co si nesmíte zapomenout vzít na camping?

Chcete vyrazit do přírody za dobrodružstvím? Nezapomínejte na to správné vybavení. Zde jsou tipy, které vám nesmí chybět. Základem je zcela určitě vhodné oblečení, a to od bot, přes kalhoty a bundy, ale i další vrstvy, které vás pomohou udržet v teple a suchu. Toto je základ.

Co si nesmíte zapomenout vzít na camping?Nezapomínejte na stan

Plánujete při kempování zůstávat i několik dní v přírodě? Pokud ano, neobejdete se bez stanu. Dnes vás rozhodně potěší hlavně jejich široký výběr. A to s ohledem na velikosti, odolnost vůči větru a vodě, nebo i rychlost postavení. Výjimkou na našem trhu nejsou stany, které mohou stát již za několik vteřin od vybalení z pouzdra.


Karimatka a spacák

Při spaní samozřejmě nezapomínejte na pohodlí a teplo. Co je základem? Určitě karimatka a spacák. Pokud vám jde o pohodlí, jsou hitem i různé nafukovací matrace . Nejenom, že jsou zárukou pohodlného spánku, ale jsou i zárukou skvělé izolace v souvislosti s podlážkou vašeho stanu. I spacák by měl mít kvalitní vlastnosti. Jeho výběr podřiďte hlavně tomu, v jakém ročním obdobní jedete a jaké budou okolní teploty. Čím bude větší chlad, tím kvalitnější by měl právě váš spacák být.

Na čem budete vařit?

Při kempování nezapomínejte ani na přípravu jídla. Zásoby jsou samozřejmostí. Abyste si je mohli i připravit, rozhodně je vhodné přibalit s sebou na cestu nejenom vhodné nádobí, ale také vařič.

Co si nesmíte zapomenout vzít na camping?Doba velkých plynových nádob je minulostí, jelikož dnes není problém koupit skutečně miniaturní vařiče, které svou kapacitou dovolí používání i při dlouhodobém pobytu v přírodě.

 

Chcete pohodlí?

Potom nezapomínejte třeba na různé skládací stolky, židle a mnoho dalšího příslušenství. Pokud jedete vozem, rozhodně se vám do něho bez problémů vejdou. Pobyt v přírodě tak bude spojený i s dokonalým komfortem a dobrým zázemím. Přesvědčte se a nakupte si vše, o čem si myslíte, že vy i vaši spolucestující budete potřebovat.

Související

Oblíbené