Dolaďte si domov designovou barovou židlí

Moderní domov je dnes spojován s celou řadou různých designových doplňků a prvků. Pokud souhlasíte, podívejte se společně s námi na to, jak si ho vylepšit něčím tak běžným, jako je židle. I ta může mít unikátní vzhled a tak váš interiér zajímavým způsobem obohatit. Podívejte se s námi na to, co je trendem.


Kancelářské židle
Ty využijete třeba v pracovnách, stejně jako v pokojích vašeho potomka. Nemusí to být nutně klasika, jelikož hitem jsou zajímavě anatomicky tvarované židle, které dnes na první pohled vypadají jako sedačka ze sportovního vozu. Pokud je vaše dítě fanouškem aut, je to rozhodně dobrá volba. Samozřejmostí je i odpovídající barevné provedení, kdy je hitem třeba barva červená, stejně jako modrá. Ideální pro každého fanouška rychlých kol. Hitem ale mohou být i mohutná doslova ředitelská křesla, kde nechybí jak pohodlnost, tak kvalitní materiál v podobě stylové kůže.


Jídelní židle
Myslíte, si, že jídelna musí být nutně jenom strohá, s obyčejnými židlemi? Je to velký omyl, jelikož jídelna může být i unikátní. Pokud po tom toužíte, rozhodně doporučujeme vybrat i židle, které budou odpovídat moderním trendům. Hitem jsou dnes různá pohodlná křesílka, na kterých lze nejenom sedět u klasického stolu, ale které se po vysunutí mohou stát i zajímavou barovou židlí. Pohodlné polstrování, kvalitní materiál a jistota odolnosti jsou zárukou, že nebudete zklamáni.


Máte domácí bar?
Pokud ano, je ideální volbou klasická barová židle. Zapomeňte na jednoduchost v podobě běžného dřevěného provedení, které je tvrdé a nepohodlné. Zkuste využít moderních plastů, které nabídnou jistotu zajímavých a hlavně pohodlných tvarů. Ty se stanou v souvislosti s moderní domácností volbou číslo jedna. Dále nezapomínejte ani na odvážnější barvy. Jakou doporučujeme? Rozhodně nic nezkazíte třeba výraznější červenou, fialovou, nebo stále moderní a velmi elegantní černou. I to jsou cesty, které nezklamou.

Související

Oblíbené