Nenechte si deštěm zkazit narozeninovou oslavu

Plánujete narozeninovou oslavu, ale vaše interiérové prostory nejsou tak velké? Potom není nic jednoduššího, než celou akci přesunout ven. Konkrétně potom do prostoru vaší zahrady. Zde sice mohou vzniknout obavy spojené s deštěm, ale ty rozhodně nemusí být nijak velké. Proč? Jelikož existují párty stany. Ty jsou skvělou možností, jak vytvořit potřebné zázemí pro vaše hosty. Pokud by náhodou pršelo, budete mít jistotu toho, že vy i vaši hosté budete bez problémů schování pod střechou.


Postavení zahradního párty stanu je snadné
Bát se není třeba ani toho, že byste daný stan nezvládli postavit. Právě naopak. Je to poměrně jednoduché. Můžete zvolit klasické provedení, stejně jako to nůžkové. To má výhodu v tom, že konstrukci jenom roztáhnete do stran, použijete plachtu a následně už máte vše připraveno. Volit lze samozřejmě také ta provedení, která mají boční plachtu, která je jistotou toho, že můžete své hosty ochránit i v případě silnějšího větru, který v souvislosti s deštěm není nic neobvyklého.


Velikostí je více než dost
Je jedno, zda plánujete slavit jenom s úzkou rodinou, nebo je vaším cílem naopak to, že pozvete také velké množství vašich přátel. Zázemí jim vybudujete za všech okolností. Párty stany totiž dnes existují v mnoha provedeních. Ta nejmenší mají 3 x 3 metry. Naopak největší mohou nabídnout třeba i několik desítek metrů čtverečných zastřešené plochy. Vaše venkovní oslava tak může proběhnout v pohodlí a bez potíží.


Samozřejmě připomeňme, že párty stan lze koupit i v různých barevných provedeních, díky čemuž se může dobře hodit svým designem právě na vaši zahradu. Dále je pozitivem také nízká pořizovací cena. I když plánujete různé oslavy a setkání jenom několikrát do roka, rozhodně vás daná investice nezatíží. Zvláště s ohledem na to, jaká pozitiva může daný altán přinést.

Oblíbené