Dolaďte si domov designovou barovou židlí
Moderní domov je dnes spojován s celou řadou různých designových doplňků a prvků. Pokud souhlasíte, podívejte se společně s námi na to, jak si ho vylepšit něčím tak běžným, jako je židle. I ta může mít unikátní vzhled a tak váš interiér zajímavým způsobem obohatit. Podívejte se s námi na to, co je trendem.
02. 01. 2018
Číst více
Chcete sedět na vysoké noze? Vyberte si správnou barovou židli
Posezení na barové židli nemusí být nutně spojeno jenom s barem. Stejně tak si můžete posedět i doma. A to z toho důvodu, že barové pulty jsou dnes oblíbenou součástí mnohých interiérů. K nim samozřejmě patří i barová židle. A jak vybrat tu pravou?
26. 10. 2017
Číst více
Barové židle - moderní doplněk kuchyně
Již dávno neplatí, že by kuchyně byla pouze nudným prostorem, ve kterém tráví čas výhradně ten, který zrovna vaří. Dnešní koncepce bytů s kuchyňskými kouty, které jsou často propojeny s obývacím pokojem...
17. 01. 2017
Číst více
Barové židle, velký hit do všech interiérů
Co je nezbytnou součástí každého interiéru? Je to samozřejmě židle, která by měla být umístěna nejenom u jídelního stolu v kuchyni, nebo samostatné jídelně. Nezbytnou součástí současných interiérů jsou i modernější prvky k sezení. Co máme na mysli? Jsou to barové židle.
12. 01. 2016
Číst více

Související

Oblíbené