Jakou vodní zábavu děti zbožňují?
Děti milují vodu. O tom není pochyb. Jakou vodní zábavu milují a jak jim ji můžete zajistit i vy? Pokud se podíváte na několik našich konkrétních tipů, budete mít jistotu toho, že rozhodně nelze šlápnout vedle. Přesvědčte se o tom i vy sami.
11. 06. 2017
Číst více
Připravte se na léto s bazény Bestway
Také se už nemůžete dočkat léta tak se těšíte na to, že přijdou dokonale horké dny a by se tak skvěle osvěžíte ve vašem vlastním bazénu? Potom na nic nečekejte a již nyní se připravte na léto, a to s kvalitními bazény Bestway. Ačkoliv mnozí namítají, že není ideální doba ke koupi bazénu, je to omyl.
23. 04. 2015
Číst více
Koupete se v bazénu na zahradě? Dbejte na bezpečnost!

Sen mnohých lidí se dá vyplnit snadno – umístění vlastního bazénu na zahradě není nijak složité a ani ne moc nákladné. Během radovánek u bazénu na zahradě se však nesmí zapomínat na maximální bezpečnost, aby nedošlo k různým nehodám a úrazům.

 
01. 07. 2014
Číst více
Jak na zahradní bazény?
Důvodů proč si pořídit vlastní zahradní bazén bychom našli hned několik. Jedním z nich může být tradice. Lidstvo již od pradávna rádo využívalo rozličných lázní, ať už to byly lázně starého Říma, kde se pěstovali různé činnosti od sportovních a zábavních po relaxační nebo třeba velice tradiční rituální židovská lázeň zvaná Mikve, která musela......
30. 11. -0001
Číst více

Související

Oblíbené