Jak vybrat škrabadlo pro kočku?
Nechcete, aby vám kočka zničila celý byt? Tedy konkrétně vaše sedačky a gauče, nebo jiný nábytek? Potom jí pořiďte něco, bez čeho se dnes kočky neobejdou. Je to škrabadlo pro kočku. A jak vybrat to pravé? Poradíme vám. Nejprve je dobré zaměřit se určitě na jeho kvalitu.
26. 10. 2017
Číst více
Proč by každá kočka měla mít škrabadlo?
Škrabadla pro kočky jsou dnes poměrně známým a rozhodně také velmi oblíbeným sortimentem. Pokud s tím souhlasíte, podívejte se spolu s námi na to, proč by měla mít škrabadlo každý kočka. Tedy proč by mělo být součástí každého interiéru, bez ohledu na to, zda kočku chováte v době, nebo v bytě.
01. 03. 2017
Číst více
Jak vybrat vhodný přepravní box pro psy?
Máte pejska? Pokud ano, neměli byste zapomenout na to, že ho často budete muset i různými způsoby přepravovat. Nejenom třeba v autě, ale někdy například i v autobuse, nebo letadlem. K tomu poslouží správní přepravní box pro psy. Jak vybrat ten pravý?
27. 01. 2017
Číst více
Chraňte své sedačky. Máme pro vaši kočku lepší zábavu
Kočky jsou hned po psech nejoblíbenějšími domácími mazlíčky. Není se čemu divit, jelikož mohou být přítulné, poslušné, stejně jako krásné. Pozor však na to, když se nudí. Jejich cílem se stává nejenom nábytek samotný, ale především sedačky.
02. 01. 2017
Číst více
Zabavte Vaše kočičky škrabadlem
Domácí mazlíčci jsou dnes běžnou součástí našich domovů. Pokud jsou možnosti, které si pořizujeme nejčastěji, jsou to logicky právě psi a kočky. Pokud i vy plánujete pořízení daného konkrétního zvířátka, nezapomínejte také na jeho zábavu. Příkladem mohou být právě kočičky, pro které jsou ideálním sortimentem právě škrabadla.
10. 10. 2016
Číst více
Na cesty autem se psem jedině s autoboxem
Mít psa, a to různého plemene dnes není absolutně nic neobvyklého. Samozřejmě majitelům může takový pejsek přinášet nejenom radosti, ale občas i několik problémů. Ty jsou následně spojeny třeba s otázkou, jak daného pejska přepravovat autem. Pokud daná otázka trápí i vás, může být odpovědí autobox.
12. 04. 2016
Číst více

Související

Oblíbené