Jak vybrat gril?

Příprava jídla na grilu je vždy lepší, než například na pánvi, nebo v troubě. I proto lidé grilování doslova milují. Jste na tom stejně? Potom se podívejme na rady, jak vybrat gril, abyste nebyli zklamáni. Nejprve je třeba podívat se na to, jaké konkrétní možnosti na našem trhu vůbec existují.

17. 07. 2018
Číst více
Zdravé recepty na gril
Grilování může být jednou z chutných, ale i zdravých příprav různorodých pokrmů. Ideální je, pokud je použitý elektrický gril, nebo gril plynový. Co není příliš doporučováno, to je gril na dřevěné uhlí, jelikož vlivem odkapávání tuku mohou vznikat různé karcinogenní látky.
22. 04. 2018
Číst více
6 tipů, jak vaše grilovačky budou nezapomenutelné
Grilování miluje každý. Pokud chcete, aby se na ty vaše dlouho vzpomínalo, podívejte se s námi na šest tipů, se kterými to půjde skutečně hravě. Prvním tipem je určitě výběr místa. Pokud máte zahradu, a to u svého domu nebo v kolonii, rozhodně uspořádejte danou letní párty zde.
30. 04. 2017
Číst více
Chystáte se grilovat?
S příchodem pěkného počasí nás to táhne ven. Mnozí z nás si rádi dopřávají pohodových odpolední a podvečerů v kruhu rodiny či přátel u grilu. Vůně grilovaných pochoutek útočí na naše smysly a sliny se sbíhají jako o závod.
21. 04. 2014
Číst více

Související

Oblíbené