Jak vybrat správnou židli pro zdravé sezení
Máte sedavé zaměstnání, ať už doma, nebo v kanceláři? V obou případech nezapomínejte na nutnost sedět na správné židli. Kromě pohodlnosti můžete eliminovat třeba i četné bolesti zad a krční páteře. Jak vybrat kancelářské židle, které vám budou dokonale sedět? Podívejte se.
01. 12. 2017
Číst více
4 nejlepší seriály „z kanclu“, které byste neměli minout
Že trávíte v kanceláři 5 dní v týdnu a nepotřebujete sledovat ještě jiné lidi ve stejném prostředí a jejich pracovní problémy? Tyto seriály vás zaručeně pobaví, povznesou nad všední kancelářské starosti, dozvíte se díky nim třeba i to, jak to chodí v jiných oborech (případně v těch stejných před čtyřiceti lety) a načerpáte tak inspiraci.
26. 10. 2017
Číst více
5 druhů cvičení pro zdravá záda
Bolí vás záda, a to z důvodu sedavého zaměstnání? Pokud ano, je základem správná kancelářská židle, která jim dá potřebnou oporu a která zajistí, že bude bolest eliminována. Dále nezapomínejte také na to, že může být odstraněna také správným cvičením. Jak na něj? Podívejte se s námi.
26. 03. 2017
Číst více
Zbavte se bolesti zad. Poradíme vám, jak správně sedět u počítače
Sedavé zaměstnání je velmi často příčinou bolestí. Hlavním důvodem je to, že lidé špatně sedí. Podívejte se s námi na několik rad, které vám přinesou jistotu, že právě vaše sezení bude tím správným. Nejprve je třeba vybrat dobrou židli. Měla by mít možnost nastavení celkové výšky...
21. 12. 2016
Číst více
Kancelářská křesla v nevšedním racing designu
Žádná kancelář se dnes neobejde bez kvalitní židle, tedy lépe řešeno bez kvalitního křesla. A to ať už pracujeme ve větší či menší firmě, nebo pracujeme z pohodlí našich domovů. V tomto směru je určitě třeba dodat, že pokud o novém křesle uvažujeme, mělo by splnit naše požadavky nejenom s ohledem na svou kvalitu, ale třeba i na design.
20. 11. 2016
Číst více
Kancelářská křesla v racing designu
Kancelářské křeslo by dnes mělo být nezbytnou součástí nejenom kanceláří, ale mělo by být součástí třeba i domácích pracovat, stejně jako dětských pokojů. Pokud se podíváme na několik hlavních parametrů, které by mělo takové kancelářské křeslo splňovat, je to určitě pevnost, dlouhá životnost, ale i pohodlnost.
01. 02. 2016
Číst více

Související

Oblíbené