Sjeďte si Berounku na nafukovacím člunu

I když nejste zkušeným vodákem, nemusí to znamenat, že na vodu nemůžete vyrazit. Pokud vás tato možnost láká, rozhodně je třeba nejprve zvolit si správnou řeku. Jakou doporučujeme my? Je to Berounka. Důvod toho je poměrně jasný, a to takový, že Berounka je dnes řekou, která je vhodná i pro úplné začátečníky.

10. 08. 2018
Číst více
Vyjeďte rybařit v nafukovacím člunu
Milujete rybaření? Potom pamatujte na to, že nemusí být nutně spojeno jenom s tím, že budete se svým prutem sedět na břehu. Současné možnosti rybaření jsou spojeny hlavně s tím, že budete moci vyjet doslova na jakékoliv místo, které se na vodní ploše nachází.
12. 04. 2018
Číst více
Buďte i při sjíždění řeky mobilní. Poradíme vám, jak dostatečně ochránit svůj mobil
Plánujete vyrazit sjet řeku? Pokud ano, potřebujete kromě základního vybavení i svůj mobilní telefon. Nikdy nevíte, co se může stát, a tak je třeba být neustále na příjmu. Jelikož plánujete cestu do extrémních podmínek, rozhodně je dobré nepodceňovat ochranu vašeho přístroje.
08. 08. 2017
Číst více
Brázděte vodu jako Kryštof Kolumbus
Milujete výlety k vodě? Není třeba zůstávat jenom na břehu, jelikož užít si vodní plochy můžete i ze samotné hladiny. A je jedno, zda se chystáte na řeku, zda se chystáte na rybník, přehradu, nebo například jezero. Cestou, jak si užít možnost brázdit vodu je spojena s tím, že si pořídíte nafukovací čluny.
01. 08. 2017
Číst více
Lodní motory Maxima a nafukovací čluny Intex
Vyrazit dnes na výlet vlastní loďkou rozhodně neznamená nutnost brát pádla, a po celou dobu cesty se lopotit pádlováním. To by totiž v případě delších cest bylo poměrně úmorné, a to jak na rybníku, tak i přehradní nádrži. Proto je zde mnohem lepší varianta, a tou jsou lodní motory.
02. 04. 2015
Číst více
Lodní motory Maxima a jejich specifikace

I.Nízký hluk
ii. Nízká spotřeba elektrického proudu což zajistí delší dobu provozu
baterie na jedno nabidí
iii. Systém pro kapacitní ochranu baterie – pokud jedete pomalu, dochází
automaticky ke snižování proudu a baterie tak při pomalém pohybu
lodě nebo člunu vydrží daleko více
iv. Síla – použití skleněných vláken při výrobě pohyblivých součástí lodního motoru

30. 11. -0001
Číst více
Mám loďku náram, náram…..
Nevíte si rady jakou si pořídit na léto loď, lodičku, pramici, kajak nebo člun. Zkuste shlédnout nabídku nafukovacích člunů.Nafukovací čluny mají na našem trhu široké zastoupení. Není divu neboť jejich oblíbenost rok od roku stoupá. Nedávno jsem zrovna četl zajímavý názor jednoho rybáře, kterého se ptali zda si myslí, že rybářů spíše ubývá nebo přibývá. Řekl, že jich enormně přibylo a to díky možnosti se rychle přesunout z bodu A do bodu B. Jak každý ví, všichni rybáři mají poměrně početné nádobíčko a jsou dávnou pryč doby kdy brázdili vody na pramici. Dnes se hojně využívají právě nafukovací čluny, které Vám umožní člun během 10 minut nafouknout i sfouknout . A můžete vyrazit jinam pokud Vám to na vašem oblíbeném místě zrovna nebere.
30. 11. -0001
Číst více

Související

Oblíbené