Připravte se na návštěvu
Pozvali jste si své známé, aby u vás trávili víkend? Pokud ano, rozhodně nezapomínejte na to, abyste pro ně připravili správné zázemí. Program a zábava je základ, ale dále neopomíjejte také fakt, že bude třeba, aby se někde vyspali. Pokud hledáte možnosti, doporučujeme vám nafukovací postele.
11. 12. 2017
Číst více
Proč budou vaši přátelé prosit, aby u vás mohli přespat?
Máte mnoho přátel, kteří bydlí daleko od vás? Pozvat je nemusí být žádným problémem. Ideální je, pokud u vás budou moci přespat. Naštěstí můžete zapomenout na jakákoliv provizorní řešení, jelikož vaši přátelé doslova budou prosit o to, aby u vás mohli spát.
07. 02. 2017
Číst více
Nafukovací postele - rychlé řešení když přijede návštěva
Pozvali jste své známé nebo kamarády k sobě do bytu? Potom jistě vymýšlíte možnosti toho, jak je zabavit. Problém ale může nastat ve chvíli, kdy budou chtít zůstat přes noc. Pokud totiž nebydlíte ve velkém domě, který by měl pokoj pro hosty, můžete mít poměrně velký problém.
01. 10. 2016
Číst více
Nafukovací postel v našem světě

Medvědi se ukládají k spánku ve svých brlozích. Ptáci spí ve svých hnízdech. Květiny se na noc uzavírají a tak také spí. Člověk spí zase ve své posteli. Všimněte si,prosím, slova ve SVÉ, tedy zdůrazňuji, jeho vlastní posteli. V dnešním uspěchaném světě není možné spát každý den ve vlastní posteli a to nemluvím o dovolené, kdy svou postel člověk opouští dobrovolně.

30. 11. -0001
Číst více

Související

Oblíbené