Dostaňte své přátele: Uspořádejte podzimní večírek na zahradě

Myslíte si, že párty na své zahradě můžete uskutečnit jenom v letních dnech? Je to velký omyl, jelikož problémem nemusí být ani akce, kterou uspořádáte na podzim. Co bude potřeby primárně? Jistě výčepní zařízení na pivo, nebo plynový gril pro přípravu jídla.

12. 07. 2018
Číst více
Dotáhněte svou zahradní svatbu k dokonalosti
Měkká tráva, ptačí cvrlikání a voňavý vzduch, ve kterém se vznáší ono kouzelné slůvko: „ANO", se mohou zdát odrazem perfektní venkovní svatby. K velice oblíbeným místům, kde dva lidé zpečetí svou budoucnost, patří zahrada. Jakmile si však přípravy vezmete na svá bedra vy a ne svatební agentura, čeká vás spousta plánování, zařizování... a možná i stresu.
01. 03. 2018
Číst více
Nenechte si deštěm zkazit narozeninovou oslavu
Plánujete narozeninovou oslavu, ale vaše interiérové prostory nejsou tak velké? Potom není nic jednoduššího, než celou akci přesunout ven. Konkrétně potom do prostoru vaší zahrady. Zde sice mohou vzniknout obavy spojené s deštěm, ale ty rozhodně nemusí být nijak velké.
10. 09. 2017
Číst více
Párty stany a pivní sety pro Vaše akce
Uspořádat oslavu narozenin, nebo důležité životní akce může být rozhodně cesta, jak se vidět se všemi svými přáteli, a jak si s nimi užít dokonalý den. Nutno ale říci, že i když vše promyslíte do posledního detailu, je třeba myslet i na to, že je tu stále ještě počasí.
26. 06. 2015
Číst více
Jak vybrat párty stan?
Máte v plánu na pořádat nějakou zahradní párty? Nebo kulturní akci? Oslavu po sportovních utkáních? Narozeniny pro více lidí?
Ať jste obec nebo fima nebo soukromá osoba. U nás si vyberete z opravdu velké nabídky různých druhů a typů party stanů. Máme špičkovou
kvalitu vhodnou pro organizace, které párty stan budou využívat častěji....
06. 04. 2014
Číst více

Související

Oblíbené