Pohádkové skluzavkové léto

Možná se i vy jako dospělí těšíte na to, jak vyrazíte do bazénu a sklouznete se na tobogánu, nebo skluzavce. A když něco podobného baví vás, dospělé, je celkem jasné, že skluzavky musí doslova milovat i vaše děti. Nejenom ty do vody, ale i ty, které končí na pevné zemi. Ty už dávno nemusí být jenom součástí moderních městských veřejných hřišť. Své vlastní, se skluzavkou, lze mít i na vaší zahradě.

 

Pohádkové skluzavkové léto

Nejenom pro vaše děti

Jediné, co k tomu potřebujete, je rodinný dům s pozemkem, kam skluzavku a další prvky dětského hřiště umístíte. A pozemek nemusíte mít nijak extra velký, jelikož jsou i celkem kompaktní řešení. Zábava navíc nebude určena jenom pro vaše děti. Váš potomek, syn nebo dcera si může přivézt třeba všechny své přátele, nebo lze pozvat děti od sousedů. Vy můžete s rodiči pohodlně posedět a občas mrknout, zda zábava dětí probíhá tak, jak má.

 

Ideální na různé grilovačky

Ty jsou obvykle zábavou primárně pro dospělé. Užívají si popíjení piva a vína, a také chutného jídla. Co ale dělat s dětmi, které se mohou nudit? Díky dětskému hřišti se skluzavkou je o ně v podstatě postaráno. A to i na dlouhé hodiny. Skvělá možnost, jak zabavit nejenom své přátele, ale také své a samozřejmě i jejich děti.

Hodit se ale mohou i jako zábava při uspořádání party u bazénu, jako zábava na různé dětské oslavy, jako třeba ty narozeninové. Díky různé všestrannosti a modifikacím mohou skluzavky ústit nejenom na zem, ale třeba i do bazénu, nebo na pískoviště.

 

Pohádkové skluzavkové létoKvalita je samozřejmá

Mluvíme zde o hřišti, které je určené dětem. Tomu samozřejmě odpovídá i maximální kvalita, díky které se není nutné obávat případných zranění, pokud budou děti dělat co mají a budou pod dohledem. Kvalitu ale oceníte i v souvislosti s životností, kdy taková klouzačka na zahradě může nabízet zábavu třeba i po několik let – díky odolnosti vůči povětrnostním vlivům.

Související

Oblíbené