S vláčkodráhou za dobrodružstvím

Cestování vlakem má velké kouzlo nejenom pro celou řadu dospělých lidí. Má velké kouzlo také pro celou řadu dětí. Ti se rádi svezou ve vagonech, nebo zamávají na lokomotivu, či požádají průvodčího, aby si mohli sami označit lístek. Ne vždy je ale na klasické cestování čas. A tak je možné tento zážitek přenést do lidských domovů. Jak na to? Pomůže vláčkodráha, která se hodí všude tam, kde jsou děti, kteří milují vlaky. Obvykle jsou k tomu vedeni i svými rodiči, jelikož je mnoho takový, kteří mají při rozhodování jestli vlak nebo auto, stoprocentně jasno.

 

S vláčkodráhou za dobrodružstvím

Stačí zapojit fantazii

Děti jsou jedinečné v tom, že mají fantazie více než dost. Vy jako jejich rodiče byste měli danou fantazii co možná nejvíce podporovat. A jak na to? Právě pomocí vláčkodráhy . S její pomocí se lze ve fantazii jednoduše přenést do světa železnice. Stačí si jenom představovat cestu a vyjmenovávat jednotlivé stanice, kterými vlak projíždí. Děti se mohou také vžít do role strojvedoucího, který veze ostatní pasažéry. Může být ale i průvodčí a kontrolovat jízdy, nebo být cestujícím, který si užívá cestu zajímavou krajinou. Fantazii se meze nekladou. Proto neklaďte odpor ani vašemu dítěti a začněte s ním hrát právě tuto unikátní hru.

 

 

Hra pro celou rodinu

Rodina tráví společný čas stále méně, a tak je vhodné hledat stále nové a nové možnosti, jak může být společně. A právě železniční téma je jednou z těch, které spojuje. Ideální volba hlavně na ne příliš povedené, tedy deštivé dny, kdy na skutečný výlet bohužel není možné jet a je možné tyto hračky naplno využít.

 

Postavte vlastní železnici

Zajímavou výhodou, kterou vláčkodráha má, je také to, že si lze trať sestavit v podstatě přesně podle vlastní fantazie. Při každém hraní může vypadat úplně jinak. A to nikoliv pokud jde jenom o směr a jednotlivé zatáčky a trasy. Nelze zapomenout ani na řadu doplňků v podobě budov a přírody, díky čemuž lze vytvořit železniční trať, která bude doslova jako opravdová.


Související

Oblíbené