Jsou vaše děti v trampolíně v bezpečí?

Plánujete koupit trampolínu, ale obáváte se toho, že vaše děti nebudou při skákání v bezpečí? Tyto starosti můžete hodit za hlavu. Podívejte se s námi na několik tipů, podle kterých snadno poznáte, že kupujete trampolínu skutečně kvalitní, která vás v žádném ohledu nezklame.

24. 06. 2018
Číst více
Dopřejte svým dětem zážitky, na které budou vzpomínat i za 50 let
Máte děti? Potom jistě víte, že je často třeba vymýšlet pro ně různé druhy a možnosti zábavy. Pokud je nechcete zklamat, máme pro vás hned několik tipů, se kterými zaručeně nešlápnete vedle. Nejprve se podíváme na možnost pobytu v přírodě. Právě kempování je dnes velmi oblíbenou rodinnou zábavou.
27. 05. 2018
Číst více
Naučte své děti řádit na trampolíně bezpečně
Pořizujete trampolínu a máte obavy z celkové bezpečnosti? Není třeba se bát, jelikož dnes i skákání na trampolíně může být činností, která bude bezpečná. Důležité jen nejenom koupit trampolíny kvalitní, s dostatkem bezpečnostních prvků. Zapomínat byste neměli ani na to, že je správné své děti poučit o tom, jak by se při skákání měly chovat.
21. 03. 2018
Číst více
Dopřejte dětem zábavu ve skákacím hradu
Hledáte prvek na vaši zahradu, který by byl určený vašim dětem a kde by měli jistotu toho, že si užijí skutečně velké množství zábavy. Jako jedna možnost se může jevit trampolína, která ale rozhodně není jedinou cestou, jakou se dnes můžete vydat.
13. 11. 2017
Číst více
Průvodce nákupem trampolíny pro děti
Pátráte po tom, čím potěšit vaše dítě na zahradě? Pokud ano, rozhodně ho nezklamou trampolíny. Skutečný trend poslední doby, který zcela určitě nadchne i vás. A jak vybrat tu pravou? Zde je návod, kterého se doporučujeme držet.
23. 05. 2017
Číst více
Trampolíny zabaví i pomohou
Že považujete trampolínu pouze za prvek vaší zahrady, který je určený pouze k tomu, aby se vaše děti zabavily? Omyl. Trampolína totiž může mít na dětské tělo i řadu pozitivních účinků. Než si je zmíníme, pojďme se ale podívat na ten pro mnohé primární účel, a tím je zábava.
15. 05. 2015
Číst více
Trampolíny - zábava a bezpečnost nade vše
Na co si dávat pozor při stavbě již používané trampolíny po zimě?
Jak zacházet s trampolínou během sezony, aby byla dodržována všechna bezpečnostní pravidla a zároveň nám trampolína sloužila co nejdéle?
Na všechny tyto a ještě mnoho dalších otázek si dnes odpovíme.
06. 05. 2014
Číst více

Související

Oblíbené