Videorecenze a představení produktů z Hawaj.cz

Pro zlepšení představy o kvalitě našich produktů, jsme si pro vás připravili videorecenze našeho nejprodávanějšího sortimentu. Společně s Jakubem se můžete podívat na detailní záběry a podrobně popsané prvky produktů našeho e-shopu. Videorecenze jsou zaměřeny na výhody, použití, umístění či manipulaci s danými produkty. Samozřejmostí je také bezpečnost. Pojďme na to!

 

 Trampolína Hawaj 366 cm s vnitřní ochrannou sítí

Tato trampolína je vyrobena s ohledem na bezpečnost osob, které v ní skáčou. Díky vnitřní ochranné síti nedojde k žádnému kontaktu s napínacími pružinami. Kvalitní ocelová konstrukce a skákací plocha s UV filtrem zajišťují dlouhou životnost trampolíny. Stavba této trampolíny není nijak složitá a pro dvě osoby tato činnost zabere cca 60-90 minut. Vždy volte rovnou plochu bez překážek v okruhu cca 5 m. Na trampolíně by měla skákat vždy jedna osoba. Jak vypadají naše trampolíny v reálu? Podívejte se zde

 

 Solární sprcha Hawaj Fantasy Rain 35 L

Solární sprcha s objemem 35 l teplé vody je skvělým doplňkem pro všechny, kteří se nechtějí vzdát teplé vody na zahradě či terase. Jedná se o ekologický způsob ohřevu vody bez jakýchkoliv dalších investic. Sprcha je vyrobena z kvalitního materiálu, který skvěle chytá sluneční paprsky a solární sprcha dokáže ohřát vodu až na 60 °C. K regulaci vody slouží páková baterie a sprcha je také vybavena kohoutkem pro oplach nohou. Teplá voda zadarmo na vaší zahradě!

 

 

 Pivní set Hawaj 220 x 50 x 25 cm

Zahradní pivní set o rozměru 220 x 50 x 25 cm je ideální volbou pro všechny, kteří hledají jednoduché řešení pro usazení hostů na svou zahradu či zahrádku. Pivní set obsahuje stůl a dvě lavice se 3 nohami. Pivní sety jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, jsou lakované a odolají povětrnostním vlivům. Pivní sety mají skládací nohy, což zaručuje velmi jednoduchou manipulaci a můžete je tak používat opakovaně. K pivnímu setu lze usadit 8 - 10 osob. Přesvědčte se, jak jsou pivní sety skvělé.

 

 Plynový zářič Landmann 12016ST

Jako doplněk pro terasy, balkony nebo restaurační zahrádky je skvělou volbou plynový zářič Landmann 12016ST z naší nabídky. Zářič je vyroben z nerezového materiálu s velmi stabilní základnou do které lze pohodlně uschovat plynovou bombu. Zářič je vybaven piezo zapalováním a regulačním ventilem pro zvolení ideální teploty vašeho plynového zářiče. Jedná se o kvalitní zdroj tepla za velmi příznivou cenu.

 

Oblíbené